Zawody sportowe

23.10.2023 Kategoria:

Podczas apelu szkolnego Pani Dyrektor pogratulowała uczniom licznych osiągnięć sportowych, a cała społeczność szkolna nagrodziła zwycięzców gromkimi brawami.

Uczniowie ZS w Podgrodziu 29 września 2023 r. wzięli udział w Spartakiadzie Lekkoatletycznej w Pustyni zdobywając liczne medale w poszczególnych dyscyplinach oraz grach zespołowych.

Dziewczęta z klasy 6 zdobyły I miejsce w piłce siatkowej natomiast chłopcy w piłce nożnej z klasy 7 i 8 zdobyli III miejsce . W ogólnej klasyfikacji szkoła zdobyła IV miejsce.

Złote medalistki: Katarzyna Lesiak, Marlena Lesiak, Milena Miećko, Amelia Buszek, Wanessa Nauka,

Brązowi medaliści: Dominik Czapla, Kacper Pyziński, Wiktor Gardziel, Alan Pyziński, Krystian Wójcik, Maksymilian Kapinos, Ignacy Gąsior.

W Gminnej Lidze Lekkoatletycznej która odbyła się 05.10.2023r. w kategorii dziewcząt i chłopców w klasach IV-VI  i VII-VIII uczniowie zapracowali na wspólny sukces  zdobywając drużynowo II miejsce w następujących dyscyplinach: